Polityka prywatności

Postanowenia ogólne

Właściciel serwisu greencitrin.pl dokłada wszelkich starań, by wszystkie przedstawione treści były aktualne i rzetelne. Zastrzega sobie jednak prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia podanych informacji, jak również wszystkich usług i produktów oferowanych przez firmę GreenCitrin na niniejszej stronie internetowej. Treści przedstawione na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu K.C.

Ochrona danych

 1. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.
 3. W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków nazwisko i adres e-mail. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.
 4. Wysłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego lub formularza wyceny wymaga podania swojego nazwiska i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.
 5. Dane osobowe Zamawiającego są chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych, nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom.
 6. Jakiekolwiek sugestie lub uwagi nawiązujące do informacji zawartych na niniejszej stronie przekazane przez odwiedzającego, będą traktowane jako poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.
 7. Strona internetowa nie zawiera żadnych danych personalnych, chyba że wolę taką wyraża użytkownik (np. poprzez formularz kontaktowy).
 8. Pliki Cookies wykorzystywane są jedynie do zbierania ogólnych, statystycznych informacji o korzystaniu z naszej strony internetowej przez użytkowników, wyłącznie w celach technicznych, związanych z administracją serwisu. Uzyskane w ten sposób informacje nie będą udostępniane osobom trzecim. Więcej informacji o plikach cookies można znaleźć tutaj.
 9. Wykorzystanie informacji oraz danych osobowych następuje jedynie w przypadku świadczenia określonych usług na rzecz użytkownika i ograniczone jest tylko i wyłącznie do celów związanych z otrzymanym zapytaniem.

Postanowienia końcowe

 1. Użytkownik zawsze ma możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
 2. Polityka Prywatności może być w każdym czasie zmieniona przez właściciela serwisu w całości lub w części i obowiązuje w nowym brzmieniu od momentu opublikowania jej na niniejszej stronie.
 3. Data obowiązywania: od 6 maja 2014r.