Identyfikacja wizualna

Projekty graficzne logo, wizualne materiały firmowe

Zamów wycenę

Inspirujące projekty graficzne

Projektujemy logo dla firm rozpoczynających swoją działalność oraz dla tych, które chcą odświeżyć swój wizerunek. Realizujemy kilka propozycji na podstawie wytycznych klienta i uwzględniamy wskazane poprawki.

Co to jest identyfikacja wizualna?

Identyfikacja wizualna (corporate identity - CI) to ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania spójnego wizerunku i wyróżnienia się spośród konkurencji. Na identyfikację wizualną składają się m.in. logo, kolorystyka i krój pisma. W jej skład wchodzą m.in.: wizytówki, papier firmowy, koperty, itp.

Czym jest logo?

Logo to forma graficzna będąca interpretacją brzmienia nazwy i jednoznacznie identyfikująca markę, firmę, agencję, organizację, produkt lub usługę. Głównym zadaniem logo jest wstępne nakierowanie osoby na symbolizowany podmiot.

Prawa autorskie

Na życzenie przesyłamy dokument potwierdzający przeniesienie na klienta majątkowych praw autorskich. Każdy materiał, który został w całości opłacony, staje się własnością klienta i może być wykorzystywany zgodnie z jego wolą.

Przykładowe ceny projektów graficznych

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. Są to również ceny wyjściowe (minimalne).

  • 2 projekty do wyboru (0 poprawek) 299 zł
  • 3 projekty do wyboru (2 korekty) 399 zł
  • 4 projektów do wyboru (2 korekty) 499 zł
  • 5 projektów do wyboru (2 korekty)599 zł
  • 1 dodatkowy projekt150 zł
  • 1 dodatkowa korekta 50 zł

Koszt projektu pozostałych materiałów wg cennika projektów graficznych.

Wygodne formaty plików

Gotowe pliki graficzne przesyłamy w formatach PDF, JPG, TIFF, PNG lub innym. Na życzenie wysyłamy pliki pocztą na płycie cd.

Zamów projekt